Çağrı Merkezi 444 1 156

Seo

Seo Fiyatları

Denki Klima Yetkili Servisi - Montaj ve Bakım Hizmetleri

Denki Klima Yetkili Servisi

Denki markası, teknolojik ürünlerle klima pazarında kendine yer bulan Uzakdoğu merkezli önemli markalardan biridir. İmal ettiği cihaz çeşitleri ise şunlardır.

  • Mono & Split
  • Duvar Tipi Split
  • Multi Split
  • Inverter Split
  • Yer Tavan Tipi Split
  • Salon Tipi Split
  • Kaset Tipi Split
  • Kanallı Tip Split

20 yıllık deneyimimizle Denki klima yetkili servisi olarak, uzman ekibimiz ve geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Yaygın servis ağımız ve donanımlı teknik ekipmanlarımız ile birlikte Bakırköy, Yeşilköy, Cennet, Küçükçekmece, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece başta olmak üzere Anadolu ve Avrupa yakasında İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sunmaktayız.

Denki Montaj Hizmeti

Japonya menşeili Denki klimaların yetkili servisi olarak montaj uygulamalarını profesyonel şekilde yapmaktayız. Bu cihazlarınızın montajını, marka kuralları çerçevesinde itinayla gerçekleştiriyoruz.

Bakımlar

Denki klima yetkili servisi olarak, ithal ettiğimiz orijinal yedek parçalarla bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Cihazınızla ilgili her türlü arıza ve sorunda Servis Home olarak gerekli uygulamaları anında yapıyoruz.

Siz de ürününüzün aynı kalitede yıllardır aynı performansta çalışmasını istiyorsanız, 444 11 56 numaralı telefondan Servis Home’u arayabilirsiniz.

 

Klima Servis Merkezi

 
Denki
Denki Klima Yetkili Servisi
Denki klimalarınıza, yetkili servis olarak en hızlı ve kaliteli şekilde bakım ve montaj çözümleri sunarak teknik destek vermekteyiz.
Denki
Servis Fiyatları
Denki marka cihazlarınızda, kaliteli hizmetin yanı sıra uygun fiyat ve taksit seçeneklerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Denki
Hizmet bölgelerimiz
Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Habibler, Sultanbeyli, Kadıköy, Ataşehir başta olmak üzere İstanbul'un tüm Anadolu, Avrupa yakası ilçe ve semtleridir.

Tüm Hizmet Bölgelerimiz

Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor

Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor
Uzmanlar özellikler klima kullanımının yoğun olduğu yaz aylarında solunum rahatsızları ve benzer şikayetler ile başvuruda bulunanların sayısında artış olduğunu belirtiyor.

Ucuz Fiyatlara Dikkat!

Sample Images
Artan klima kullanımı ile sayısı gitgide artan, ucuz fiyat vaadi ile tüketicinin karşısına çıkan pek çok firma, verdiği hizmetin standartlarından kısmak zorunda kalıyor.

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce
Klima servisini çağırmadan önce, dikkat edilmesi gereken ilk konu, problemin cihazdan mı yoksa cihaz dışı kaynaklı mı olduğudur. Arızanın çıkış yerine göre teknik destek çağırılmasına gerek olup olmadığına karar verilmelidir.

Servis Home Klima Servis Merkezi

Adres: İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 444 1 156

Fax: 0212 660 69 50

Mail: servis@servishome.com

Servis'te Kampanya!

Confessions of a Shopaholic

Servis Home’da her mevsimde, tüm klima servis işlemlerinizde özel indirim kampanyasını bulabilirsiniz. Bu aya özel fiyat kampanyası için bizi arayın!