Çağrı Merkezi 444 1 156

Seo

Seo Fiyatları

Baymak Klima Servisi - Montaj ve Bakım Hizmetleri

Baymak Klima Servisi

45 yıllık sanayi devi Baymak, soğutma sektöründe de zirveyi hedefliyor. Baymak klimalar, showroomlarda ve mağazalarda müşterilerini bekliyor. Servis Home olarak baymak klimaların içerdiği teknolojiyi kullanarak cihazlarınızın montaj, bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini profesyonelce yapmaktayız. Özellikle orijinal parça kullanımında kaliteyi ön planda tutarak, cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz.

Özel baymak klima servisi adı altında, uzman kadromuz ve dinamik çağrı ekibimiz sayesinde t kayıt alıp, en kısa sürede hizmet vererek sektörde fark yaratıyoruz. Firmamız, sağladığı servis desteği ile cihazlarınızın tüm gereksinimleri en iyi şekilde karşılarken, sunmuş olduğu fiyat seçenekleri, cazip ödeme koşulları, indirim, taksit ve kampanya fırsatları ile siz müşterilerimizi de düşünmektedir.

Özel Baymak Klima Servisinde Tam Bakım

Sorunsuz işleyen ve dayanıklı bir klimaya sahip olmak için doğru montajdan sonra, önemsemeniz gereken bir başka uygulama da bakımdır. Bu işlem periyodik olarak tekrarlandığı takdirde cihazlarınız uzun süre arıza çıkarmaksızın çalışır, işleyişi esnasında fazladan enerji sarfiyatına ihtiyaç duymaz, dolayısı ile kullanıcısına tasarruf imkanı sağlar.

Klima Aksesuar ve Parçaları

Kaliteli markalarda yan sanayi parça kullanımı, markanın imajına zarar verdiği gibi cihazı da orijinallikten uzaklaştırır. Servis Home bünyesinde, sadece orijinal parça ve aksesuarlar kullanarak klimanızı ilk günkü haline getiriyoruz.,

Baymak Klimalar

Premium Duvar Tipi Split    : A enerji sınıfı, R 410 A 
Elite Duvar Tipi Split           : A enerji sınıfı, R 410 A
Duvar Tipi Split                   : C enerji sınıfı
Salon Tipi Split                    : C enerji sınıfı, R 410 A

 

Klima Servis Merkezi

 
Baymak Klima Servisi
Baymak Klima Servisi
Yıllara dayanan tecrübemiz ile montaj, bakım, tamir yedek parça ve aksesuar temininde en iyi çözümleri siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.
Baymak Klima Servisi
Servis Fiyatları
Kaliteyi pahalıya satın almanıza gerek yok. Özel baymak klima servisi olarak tüketiciye dost fiyat politikası ile sizlere avantajlı fiyatlar sunmaktayız. İndirim, taksit ve kampanya seçenekleri bizde.
Baymak Klima Servisi
Hizmet bölgelerimiz
Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükcekmece, Maltepe, Pendik, Sarıyer başta olmak üzere İstanbul'un tüm Anadolu, Avrupa yakası ilçe ve semtleridir.

Tüm Hizmet Bölgelerimiz

Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor

Bakımsız Klimalar Hasta Ediyor
Uzmanlar özellikler klima kullanımının yoğun olduğu yaz aylarında solunum rahatsızları ve benzer şikayetler ile başvuruda bulunanların sayısında artış olduğunu belirtiyor.

Ucuz Fiyatlara Dikkat!

Sample Images
Artan klima kullanımı ile sayısı gitgide artan, ucuz fiyat vaadi ile tüketicinin karşısına çıkan pek çok firma, verdiği hizmetin standartlarından kısmak zorunda kalıyor.

Servis Çağırmadan Önce

Servis Çağırmadan Önce
Klima servisini çağırmadan önce, dikkat edilmesi gereken ilk konu, problemin cihazdan mı yoksa cihaz dışı kaynaklı mı olduğudur. Arızanın çıkış yerine göre teknik destek çağırılmasına gerek olup olmadığına karar verilmelidir.
Konum: Klima Servisi Baymak Klima Servisi

Servis Home Klima Servis Merkezi

Adres: İncirli Cd. Alpay İzer Sk. No:4 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 444 1 156

Fax: 0212 660 69 50

Mail: servis@servishome.com

Servis'te Kampanya!

Confessions of a Shopaholic

Servis Home’da her mevsimde, tüm klima servis işlemlerinizde özel indirim kampanyasını bulabilirsiniz. Bu aya özel fiyat kampanyası için bizi arayın!